Teplice - Sparta Praha 0:1 (0:1)

V dohrávce 11.kola Gambrinus ligy se v pondělí na Stínadlech střetli tepličtí fotbalisté s týmem pražské Sparty. Místo absentujících Keriče s Mahmutovičem do základní sestavy vyslal Petr Rada Jindráčka se Zoubelem.

Největší šance prvního dějství byly k vidění hned v samotném úvodu střetnutí, nejprve si Vachoušek po autovém vhazování zpracoval míč a skákavou ránu poslal těsně mimo branku. To na druhé straně už byli hosté úspěšnější, když Slepička po přetaženém rohovém kopu, který vrátil před branku Hušek, z blízka skóroval.

Do poločasu už pak zahrozil dalekonosnou jedovkou pouze Grajciar, hostujícího brankáře Švengera zase musel vystrašit rohový kop Stožického, který proletěl celým malým vápnem, jenže bohužel bez jakéhokoliv usměrnění někým ve žlutomodrém.

Po změně stran oživil hru střídající Vůch, který nahradil Zoubeleho. První šanci domácích v druhém poločase měl Jindráček, jenže Stožického centr tečoval jen lehce. Na další centr tentokrát od Vůcha zase nikdo nedosáhl.

Největší šanci na vyrovnání měl po pěkné souhře Ježdíka s Jindráčkem Vachoušek, avšak na balón těsně před brankovou čárou ve skluzu nedosáhl. Nádhernou střelu poslal tři minuty před koncem na Švengera Jindráček, ale hostující gólman míč s obtížemi vyrazil. Po následném rohovém kopu skončil tečovaný pokus Čajiče těsně mimo tři tyče, stejně jako halfvolej Vůcha o minutu později. Ani v nastaveném čase nikdo z teplických nedosáhl na střílený centr Jindráčka a domácí tak podlehli Spartě po výborném výkonu 0:1.