Juniorka doma remizovala se Znojmem

Teplická juniorka dnes romizovala doma se Znojmem 2:2, když góly inkasovala v úvodu obou poločasů, jinak ovšem byla lepším týmem.

Už ve třetí minutě otevřel skóre hostující Kirschner, který využil zaváhání Urmy. Vyrovnání mohl rychle zařídit Verbíř, jenže minul, stejně jako o chvilku později Stibor. Po brejku ve 20.minutě vyslal Kukačka do šance opět Verbíře, jenže ten tentokrát trefil brankáře. Vyrovnání tak přinesla až spolupráce v opačném gardu, Verbíř vyslal Kukačku a bylo to 1:1.

Po změně stran udeřilo Znojmo opět bleskurychle, už několik sekund po úvodním hvizdu se prosadil testovaný cizinec Kabokeme. Vyrovnání žlutomodrých tentokrát bylo také rychlejší, Malec se dostal v 55.minutě za obranu a nadvakrát srovnal. Domác následně sahali i po výhře, jenže Verbířův pokus vyrazil brankář a Kulhánkův zase mířil těsně mimo. Zápas tak skončil remízou 2:2.

Teplice U21 - Znojmo U21 2:2 (1:1)
36.Kukačka, 55.Malec - 3.Kirschner, 46.Kabokeme.
Sestava Teplic: Lukáč - Hejda, Heger, Bubeníček, Stibor - Urma, Richter, Kejval (59.Batryn) - Verbíř (79.Kvída), Malec (70.Kulhánek), Kukačka (79.D.Procházka).