Odveta osmifinále Ondrášovka cupu: Karviná - Teplice 1:3 (0:2)

V odvetě osmifinále Ondrášovka cupu vsadil Petr Rada na osvědčenou sestavu z minulých utkání. Pouze do branky tentokrát vyslal Martina Slavíka.

Tepličtí se s druholigovým soupeřem chtěli co nejméně natrápit, k tomu měl posloužit rychle vstřelený gól a přesně to sem jim podařilo. Už ve třetí minutě sice Štěpán Vachoušek hlavou ještě minul branku, ale o pět minut později byl přesnější, když dorazil Stožického hlavičku po centru Ježdíka. Už v osmé minutě tak žlutomodří vedli 1:0.

Svěřenci Petra Rady vedení neuspokojilo, hnali se nadále dopředu a byli blízko zvýšení. Rosa se na levé straně uvolnil, nahrál Stožickému a ten naservíroval nahrávku Mahmutovičovi na malé vápno. Bosenský rychlík ovšem překopl. V další šanci zase Mahmutovič při sólo nájezdu trefil brankáře. Z následného rohu však Lukáš rozvlnil síť podruhé. I nádále měli tepličtí převahu, ale do poločasu se skóre neměnilo.

Po změně stran znovu měli více ze hry hosté, i když už vystřídal Aidin Mahmutovič, kterého nahradil Jindráček. A právě Jindráček vstřelil v 55.minutě branku, jenže kvůli ofsajdu nebyla uznána. O tři minuty později zaznamenali první střelu na branku také hráči Karviné, Martin Slavík si s ní bez potíží poradil. Krátký ale byl v 71.minutě na krásnou ránu Jursy, která vymetla přesně levou šibenici. Odpověď žlutomodrých byla blesková, výbornou nahrávku za obranu dostal Jindráček a po kličce z úhlu skóroval.

Tepličtí borci tak nejdelší cestu v dosavadním průběhu sezóny zvládli vítězně a na jaře si zahrají pohárové čtvrtfinále nejspíše proti Liberci. Za teplickým týmem znovu přijelo několik fanoušků, i do téměř pět set kilometrů vzdálené Karviné přijela osmička nadšenců, kteří celý zápas hlasitě profandili. "Musím pochválit fanoušky, kteří za námi pořád jezdí, prostě klobouk dolů," děkoval na dálku po zápase Admir Ljevakovič.