Juniorka nedala šance a Duklou vysoko prohrála

Teplická juniorka dnes v domácím prostředí prohrála vysoko 0:3 s Duklou Praha, když doplatila na neproměňování jasných gólových příležitostí.

Už v sedmé minutě šel téměř sám na brankáře Malec, jenže trefil pouze gólmana a po následném rohu hlavičkoval mimo. O dalších šest minut později uháněl na hostující branku Malec znovu, jenže znovu trefil pouze brankáře. Ve 20.minutě pak Verbířovu střelu k tyči Vávra vyrazil. Další šanci měl po přímém kopu Bubeníček, ovšem ten nezamířil přesně. Z čista jasna tak udeřilo na druhé straně, Vopat se z hranice vápna prosadil přesně mířenou střelou k tyči. Domácí měli dobrou příležitost srovnat, jenže Verbíř místo nahrávky na Vůcha, který by střílel téměř do prázdné branky, volil střelu a tu Vávra vyrazil, což hosté potrestali za čtyři minuty dalším gólem. Při standardce si seběhl Klar a rozvlnil síť podruhé.

Po změně stran navíc přidal Milec rychle třetí gól a od té doby se hra Teplic sesypala jako domeček z karet. Vývoj zápasu hráče psychicky položil a Dukla byla najednou jasně lepším týmem. Sice měl ještě jednu velkou příležitost Malec, ale znovu neproměnil a Dukla si tak připsala výhru v poměru 3:0.

Teplice U21 - Dukla Praha U21 0:3 (0:2)
30.Vopat, 41.Klar, 49.Milec.
Sestava Teplic: Lukáč - Stibor, Heger, Bubeníček, Procházka D. (65.Hejda) - Verbíř, Urma, Richter (65.Takács), Kukačka (55.Kvída) - Vůch (51.Kulhánek) - Malec.