Tepličtí načali přípravu rozstřílením Hrobců

Výhra o jedenáct branek a hned čtyřgólový koncert Alena Melunoviče v Hrobcích načal zápasovou přípravu teplických fotbalistů. Úvod zápasu ovšem nijak virtuózní nebyl, protože už v sedmé minutě načal skóre domácí stoper a člen teplické síně slávy Marián Řízek, který se trefil z přímého kopu mimo dosah brankáře Pechatého.

Tepličtí sice následně měli několik šancí, dvě Melunovič a po jedné Rosa s Krátkým, jenže vyrovnání zařídil až mladý stoper Vaněk, který po rohovém kopu a skrumáži ve vápně uklidil míč o břevno do branky. Poté musel zasahovat Pechatý, jenž vytáhl nebezpečnou střelu směřující do rohu branky.

Vedení na stranu žlutomodrých strhl po vráceném rohu Siva, na 1:3 zvyšoval Jungr, kterému nahrál Melunovič před prázdnou branku. Pět minut před poločasem se kopala penalta po faulu na Vůcha. Tu bezpečně proměnil Kalivoda. Těsně před poločasem zahájil svůj gólostroj Alen Melunovič, po rychlé kombinaci nacentroval zleva Rosa a Melunovič míč uklidil hlavou do sít. Hned po rozehrávce Melunovič obral obranu o míč, poslal ho před odkrytou svatyni Láchovi a do kabin se tak šlo s výsledkem 1:6.

Po změně stran se dvakrát trefil po centrech ze stran Melunovič a zkompletoval hattrick, nejprve mu míč poslal Krátký, následně Došek. Krásným gólem se prezentoval mladík Česlák, který vystihl rozehrávků domácích a levačkou načechraným míčem přehodil brankáře.

Jako by ho v estetickém dojmu ze vstřelené branky chtěl trumfnout jeho souputník mládežnickými reprezentacemi Krátký. Ten poslal z dálky nechytatelnou pumelice, která div neprotrhla síť. Na 1:11 po sólo úniku zvýšil Melunovič a na konečných 1:12 upravil ještě Vůch, jenž dostal krásný míč za obranu. Poté již rozhodčí o notný čas dříve zápas ukončil, kvůli velké bouřce, k níž s v Hrobcích schylovala a která začal ani ne pět minut po závěrečném hvizdu.

Hrobce - Teplice 1:12 (1:6)
7.Řízek - 44., 47., 49., 75.Melunovič, 23.Vaněk, 27.Siva, 28.Jungr, 39.Kalivoda, 45.Lácha, 64.Česlák, 71.Krátký, 78.Vůch.
Sestava Teplic:
1.poločas:
Pechatý - Krátký, Siva, Vaněk, Rosa - Jungr, Kalivoda, Česlák, Vůch - Lácha, Melunovič.
2.poločas: Pechatý - Krátký, Matula, Vaněk, Siva - Jindráček, Kalivoda, Česlák, Vůch - Došek, Melunovič.