Juniorka s Libercem těsně prohrála

Teplická juniorka dnes v předehrávce šestnáctého kola Juniorské ligy podlehla doma Liberci nejtěsnějším možným rozdílem 0:1. Tepličtí mladíci byli po celý zápas kombinačně lepším týmem, jenže z vytvořených šancí se nedokázali prosadit a odešli bez bodového zisku.

Velké příležitosti Teplic v prvním poločase měli Richter, jehož střelu obrana hostí ztečovala na roh, a také Kukačka, který trefil tyč. Rozhodující branku utkání dal ve 30.minutě po rohové kopu Kmoníček. Ve druhé půli měli tepličtí další šance, jenže velké příležitosti Richtera a střídajícího Malce zlikvidoval brankář Hroššo.

Teplice U21 - Liberec U21 0:1 (0:1)
30.Kmoníček.
Sestava Teplic: Pechatý - Strada, Heger, Bubeníček, Stibor - Urma, Richter - Verbíř, Kulhánek (62.Malec), Kukačka (58.Kvída) - Vůch (74.Batryn)