Bohemians 1905 - Teplice 1:1 (1:0)

Tepličtí hráči už potřetí hráli během tohoto jara v pražském Edenu. Na postu pravého obránce nastoupil proti Bohemians 1905 znovu Tomáš Vondrášek.

V úvodu utkání byli aktivnější domácí borci, už v osmé minutě musel Grigar chytit nepřijemnou přízemní střelu k tyči. Ve dvanácté minutě zkusili tepličtí secvičený signál při přímém kopu, jenže zpětná nahrávka Vondráška nikoho nenašla. Po pětadvaceti minutách zahrozili domácí nepřehlednou skrumáží před Grigarem, ale teplický brankář si se vším poradil a stav zůstal bezbrankový.

Poprvé se změnil až po půl hodině hry, kdy Sedláček otřel svou střelu o tyč a zavdal důvod k radosti fanoušků v zelenobílém. Po vstřelené brance ovšem klokani jakoby přestali hrát a do hry se najednou mnohem víc dostávali žlutomodří. Dlouho sice nepřicházeli vyložené šance, ale téměř po hodině hry vyrovnal střelou z rohu šestnáctky Tomáš Vondrášek.

Na druhé straně musel v 80.minutě Grigar vyrazit nepřijemný volej po odvráceném rohovém kopu. V 87.minutě se poprvé v kariéře dostal na hrací plochu teplický mladík, teprve sedmnáctiletý Tomáš Česlák. Ale ani on už nepomohl stav změnit, i když se v nastavení velmi zajímavě uvolňoval ve vápně, a zápas skončil remízou 1:1.