Obrázek článku

Hradec Králové - Teplice 0:0

Do sestavy se v Hradci Králové vrátil zraněný Štěpán Vachoušek. Do kupy se již dal také stoper Jan Hošek. Na pozici pravého obránce se tak mohl posunout Milan Matula, který nahradil vykartovaného Tomáše Vondráška.

V úvodu zápasu sice tepličtí hráči drželi míč na svých kopačkách, jenže šance měl hned po pěti minutách Hradec, Pilař po podklouznutí Smejkala mířil těsně vedle a při následné akce jeden z domácích útočníků nedosáhl na Pilařův centr.

Jenže to bylo pod lízátky na dlouhou dobu to poslední z gólových šancí, až po půlhodině hry vychytal znovu Pilaře Grigar, ale branku diváci na stadionu neviděli a do kabin se tedy šlo za stavu 0:0.

Po změně stran přeci jen náznaky šancí přišly a znovu je měl na svědomí Václav Pilař, který ovšem kolem 54.minuty pálil nepřesně. Výborný zákrok musel předvést Tomáš Grigar v 67.minutě proti dalekonosné střele Hochmeistera.

V závěru se osmělily také Teplice, velmi agilní byl především střídající Lácha, ale ani on branku nepřipravil, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou.