Odveta čtvrtfinále Ondrášovka cupu: Slavia - Teplice 1:0 (0:0)

S "poločasovým" vedením 2:1 vstoupili tepličtí fotbalisté do odvety čtvrtfinále Ondrášovka cupu v pražském Edenu. Ovšem o toto vedení mohli přijít již ve druhé minutě, kdy z velké dálky napřáhl Pospěch a jeho rána prudce klesla až do břevna. V další příležitosti byli znovu sešívaní, když Koreš v sedmé minutě zamířil hlavou nad branku. Tomáš Grigar se musel vyznamenat o další čtyři minuty později, když zakročil proti další šanci Pospěcha.

oté se však co se týče šancí obě mužstva odmlčela, za zmínku tak stojí pouze střídání zraněného Vachouška za Kalivodu a Jandy za Černého. Ještě před poločasem musel dvakrát zakročit Grigar, nejprve zkrotil prudký pokus Jarolíma a následně bravůrně vytáhl halfvolej Černého.

Okamžitě po příchodu do druhého poločasu však teplickému brankáři nezbylo než pořádně seřvat kolegy obránce, kteří nechali hlavičkovat osamoceného Kisela. Ten naštěstí mířil nad. Znovu skvěle zakročil Tomáš Grigar po hodině hry při střele Jarolíma, jenže hned vzápětí byl krátký na střelu Kisela, která se jen tak tak dostala za brankovou čáru. Tohle byl výsledek, který domácím stačil na postup, a tak žlutomodří museli vrhnout síly do útoku.

Tomu také odpovídalo střídání, za záložníka Verbíře přišel další útočník Melunovič a ten se ihned dostal do šance, po jeho přizvednutí Rosova centru chyběl jen kousek k doražení míče do sítě. Další trma vrma ve vápně sešívaných následovala po vyboxování Zlámala před hlavičkujícím Rosou, jenže ani z této příležitosti se nic nevyvrbilo. Deset minut před koncem se slávisté znovu ukázali, přesně mířenou hlavičku vyrazil u tyčky Grigar.

Ani v závěru si bohužel svěřenci Jiřího Plíška nevytvořili souvislý tlak, Slavia tak potřebný výsledek udržela a v Ondrášovka cupu si zahraje semifinále proti vítězi duelu Olomouc - Jablonec.