Mladá Boleslav - Teplice 0:1 (0:1)

Po postupu v poháru zamířili tepličtí hráči do Mladé Boleslavi. Při velké marodce, která žlutomodré trápí, na lavičku usedl také Pavel Verbíř mladší. Do sestavy tentokrát poslal Petr Rada místo Aldina Čajiče Lukáše Zoubeleho.

V úvodu zápasu se hrálo nahoru dolů s šancemi na obou stranách. Nejprve prohřála rukavice Tomáše Grigara štiplavá rána Kúdely. Vzápětí na druhé straně vystihl Zoubele rozehrávku domácích a vracel míč na nabíhající spoluhráče, kde ho stihl zblokovat Janíček. Domácí zahrozili bývalým hráčem Teplic Janem Štohanzlem, jehož šanci zastavil skvělým vyběhnutím Tomáš Grigar. Další šanci měl Chramosta, tentokrát domácí hráč zamířil mimo.

Poté přišly chvíle Martina Jindráčka, ten nejprve levačkou protáhl Millera a po následném rohu byl jeho další pokus zblokován. Tempo i šance od 20.minuty ubyly, až v úplném závěru poločasu se řítil sám do vápna po dobrém vysunutí od Dolejše, Vůch. Toho zastavil nedovoleně v pokutovém území Kulič a kopala se penalta. K té se postavil netradiční exekutor Antonín Rosa, který ji proměnil a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro Teplice.

Po změně stran se do další velké šance dostal Chramosta, ovšem znovu ztroskotal na skvělém Grigarovi. Hned vzápětí viděl po druhé žluté kartě červený kartónek Zoubele a hosty čekala dlouhá hra v oslabení. To se žlutomodrým dařilo ubránit až do samotného konce, a tak se po vítězství přiblížili čtvrté Mladé Boleslavi na pouhé dva body v tabulce.