Juniorka na úvod porazila brankou Malce Ostravu

Teplická juniorka vstoupila do nového ročníku Juniorské ligy výhrou 1:0 nad Baníkem Ostrava, kterou zařídil gólem Jan Malec. Teplický tým nastoupil do utkání posílen hned o osm hráčů z širšího kádru A mužstva a převaha byla od úvodu na hřišti znát. Už po několika sekundách hry měl velkou šanci Čajič, o minutu později se zase akrobaticky položil do Krátkého centru Vůch, jenže ani jedna příležitost brankou neskončila. Podobně tomu bylo u krásné střely Verbíře, kterou brankář vyrazil, a brejku Čajiče, jenž zamířil mimo.

Poté se osmělil také Baník, který dvě šance zahodil a v jedné si výborně počínal brankář Lukáč. Po poločase byl tak stav 0:0. Do druhého poločasu vstoupili znovu lépe tepličtí, jenže se jim nepodařlo zužitkovat ani jednu z nadějných standartek. Na druhé straně zase výborně zachytal Lukáč, a když už byl i on překonán, tak ho zastoupil Dolejš na brankové čáře. O výhře Teplic nakonec rozhodl nováček v týmu útočník Jan Malec, který hlavou doťuknul do sítě centr Krátkého. Malec paradoxně v tu chvíli již neměl být na hřišti, protože měl být vystřídán Kukačkou, avšak Urma rychle rozehrál přímý kop a na střídání nedošlo.

Teplice U21 - Ostrava U21 1:0 (0:0)