Juniorka deklasovala doma Bohemians 1905

Teplická juniorka má za sebou snový vstup do nového ročníku Juniorské ligy. Po dvou zápasech má na kontě šest bodů při skóre 6:0. Dnes si svěřenci Michala Kolčavy, kteří nastoupili v totožné sestavě jako minulý týden proti Baníku Ostrava, poradili s Bohemians 1905 výsledkem 5:0.

Skóre otevřel už v 8.minutě Pavel Verbíř, kterého vysunul do sóla Čajič a mladý záložník zamířil přesně. Další velkou šanci měl Marek Strada po zpětné přihrávce Vůcha, jenže trefil brankáře. Dva tvrdé direkty dostali klokani těsně před poločasem, nejdříve Vůch vystřelil zpoza vápna přesně k tyči a téměř se závěrečným hvizdem posadil Verbíř roh na hlavu Hoška, který tvrdou hlavičkou rozvlnil síť. Do kabin se tak šlo za stavu 3:0 pro domácí.

Po změně stran ihned navýšil vedení Malec, jenž zužitkoval vysunutí od Strady. Střídající Richter pak trefil tyč hostující branky, ale na konečných 5:0 upravil hned vzápětí Dolejš přehozením brankáře.

Teplice U21 - Bohemians 1905 U21 5:0 (3:0)
8.Verbíř, 41.Vůch, 45.Hošek, 48.Malec, 63.Dolejš.
Rozhodčí: Vlasjuk - Vaňkát, Vitner.
Sestava Teplic: Lukáč - Krátký, Heger (63.Kulhánek), Dolejš (73.Stibor) - Urma, Čajič, Strada (57.Richter) - Verbíř (57.Kukačka), Malec (63.Zigmund), Vůch.