Příbram - Teplice 1:1 (0:1)

Jedinou změnu oproti středečnímu zápasu v Českých Budějovicích udělal Jiří Plíšek pro zápas v Příbrami. Místo Lukáše Zoubeleho poslal na hřiště Aidina Mahmutoviče. Tepličtí měli na příbramský stadion skvělé vzpomínky, při předchozích třech ligových návštěvách zde pokaždé zvítězili 3:0. Podobným výsledkem chtěli domácím vrátit porážku ze Stínadel z úvodu tohoto soutěžního ročníku.

Přesně podle tohoto plánu žlutomodří do utkání vstoupili. Už v 17.minutě, při první vážnější šanci, odcentroval po Kalivodově autu od pravé postranní čáry Vondrášek a Jakub Mareš těžký volej uklidil pod břevno do Hruškovi sítě. Poté sice tepličtí mírně polevili, ovšem bez větších potíží si pohlídali poločasový náskok 1:0.

Po změně stran se v 50.minutě prohnal kolem Štochla Mahmutovič jeho přízemní centr však nestačil Mareš proměnit ve svou druhou branku. Právě agilní Mareš měl další pokus 65.minutě, z dobrých pětadvaceti metrů napřáhl a jeho křižná střela proletěla jen těsně kolem pravé šibenice domácí branky. Domácí se dlouho do žádné vyložené příležitosti nemohli dostat, když už jim hosté dopřáli prostor k zakončení z dálky, tak mířili ve většině případů mimo.

Jinak tomu ovšem bylo po dlouhém autu domácích, kdy se míč dostal až k Videglovi, který ho přes skrumáž těl dostal do branky a vyrovnal. Tepličtí už se remízovým stavem nestačili nic udělat a utkání tak skončilo 1:1. "Je to zbytečná ztráta, utkání jsme měli dotáhnout do vítězství. Obrana sice pracovala do 85.minuty dobře, ale po gólu jsme byli zbytečně pasivní," hodnotil zápas trenér Jiří Plíšek.