Teplice - Bohemians 1905 0:2 (0:1)

Po nepovedeném pohárovém střetnutí s Budějovicemi se chtěli tepličtí hráči revanžovat svým fanouškům výhrou nad Bohemians 1905. K tomu měl dopomoci také uzdravený Antonín Rosa, který po výronu v kotníku byl již schopen nastoupit.

Žlutomodří na svého soupeře nastoupili ve velkém stylu, už ve třetí minutě sklepl Došek Mahmutovičovi míč po dlouhém autu, jenže obrana pokud o zakončení zblokovala. V 8.minutě to z dálky zkoušel Ljevakovič. Sňozík jeho tvrdou ránu jen vyrazil k dobíhajícímu Zoubelemu, ovšem ten trefil pouze padajícího brankáře.

Lépe si Zoubele počínal o další čtyři minuty později, po kolmé přihrávce za obranu Sňozíka přehodil a obrana musel míč vytěsnit alespoň na rohový kop. Netradiční zakončení zkoušel Aidin Mahmutovič po centru Antonína Rosy z koncové čáry, ve vzduchu míč trefil patou a hodně vystrašil hostujícího gólmana. Po dvaceti minutách tak mohlo být o osudu utkání rozhodnuto, kdyby domácí proměnili aspoň polovinu z velký příležitostí.

Ve 34.minutě však přišel šok, Škoda uklidil hlavou míč do sítě a klokani vedli. Vyrovnat se ještě před odchodem do kabin pokusil Michal Smejkal a Aidin Mahmutovič, jenže oba mířili nepřesně.

I po změně strana tepličtí svého soupeře zatlačili hluboko na jeho polovinu hřiště. K zakončení se ovšem dostávali pouze z dálky, to Marešovo Sňozík vyrazil, to Mahmutovičovo zase mířilo těsně nad branku.

Hlavička Mareše ve 62.minutě po centru zlevé strany byla nedůrazná, a tak se domácím stále nedařilo prolomit obranný val Bohemians. Nezdařilo se to ani Antonínu Rosovi po rohovém kopu, svou hlavičku totiž nemířil těsně mimo. Znovu jako blesk z čistého nebe udeřila znovu bohemka, Siva přizvedl Štohanzlův přímý kop do vlastnní sítě a bylo to 0:2. Domácí následně již nezvládli s výsledkem nic udělat a v krátkém čase si připsali druhou prohru na domácí půdě.