RB Leipzig - Teplice 0:2 (0:1)

Tepličtí hráči si zpestřili reprezentační pauzu přátelským zápasem s týmem Red Bull Leipzig, který působí v německé čtvrté nejvyšší soutěži. Na utkání se žlutomodrými odcestoval také mladý Bilel Beddar z Francie, který je na testech v teplické juniorce.

Do vedení dostal svěřence Petra Rady v 28.minutě Zoubele parádní ranou z dálky k levé tyči. Pěknou střelu vyslal z levé strany také Vůch o několik minut později.

Po změně stran měl dva rohové kopy a přímý kop z nebezpečné vzdálenosti soupeř, ale nic z těchto příležitostí nevzešlo a naopak na druhé straně se necelou čtvrthodinu před koncem prosadil hlavou Jindráček po centru Vůcha. Tepličtí tak vezou z Grimmy, kde se zápas konal, výhru 2:0.

28.Zoubele, 77.Jindráček.
Sestava Teplic: Slavík - Siva, Lukáš (46.Vondrášek), Rosa, Ježdík - Zoubele, Matula, Čajič (75.Beddar), Jungr, Vůch - Melunovič (46.Jindráček).