Ondrášovka cup: Mikulovice - Teplice 0:4 (0:3)

Ke třetímu kolu Ondrášovka cupu si to tepličtí hráči namířili až do dalekých Mikulovic, které působí ve čtvrté nejvyšší soutěži, tedy divizi. O svém postupu rozhodli svěřenci Petra Rady už během prvního poločasu, kdy se dvakrát trefil Mahmutovič a jednou Vachoušek.

Už v osmé minutě měl první šanci Mahmutovič, když po pěkném centru Ježdíka trefil brankáře. Podobně si bosenský rychlík počínal také o chvilku později hlavou, to centroval Vondrášek. První branku si tak žlutomodří schovali až na 26.minutu, kdy Mahmutovič posunul na Vondráška a ten našel Vachouška, který uklidil míč do branky.

Hned za tři minuty navýšil vedení Mahmutovič, který unikl obraně a brankáři nasadil kličku. Do poločasu ještě přidal třetí gól znovu Mahmutovič, jemuž po chybné domácí rozehrávce nahrál Vondrášek.

Do druhého poločasu tak trenér Rada poslal místo Stožického Vůcha a už ve 47.minutě Mahmutovič po nahrávce Vachouška přestřelil. Na 4:0 tak upravil až v 68.minutě Vondrášek, kterého ke skórování vybídl Čajič. Ještě jednu branku mohl přidat deset minut před závěrečným hvizdem Jungr, jenže nezužitkoval centr Zoubeleho před prázdnou branku. I tak se tepličtí hráči mohou radovat z jasného postupu.

V příštím kole čeká na Teplice druholigová Karviná, který dnes vyřadila Opavu výsledkem 4:1. Čtvrté kolo domácí pohárové soutěže se již hraje systémem doma venku, první duel se hraje 21.září a odveta 19.října.