Teplice - Slavia Praha 0:0

Posledním zápasem ze čtvrtého kola Gambrinus ligy, který zbýval dohrát, byl duel Teplic se Slavií. Na obou stranách se objevili aktéři, kteří prošli soupeřovým celkem. V domácím týmu to byl kouč Rada, záložník Vachoušek a v mládežnických týmech také obránce Ježdík, u hostů zase obránce Kaufman.

Nejvíce zajímavého přinesl první poločas hned v samém úvodu. Petrák už ve druhé minutě prověřil domácího brankáře Grigar, ten jeho první střelu vyrazil, dorážka poté mířila mimo tři tyče. Na druhé straně o chvilku později zafungovala bosenská souhra Čajič - Mahmutovič, jenže prvně jmenovaný po zpětné přihrávce pálil nad branku.

Ve 21.minutě řádně vyděsil hostující příznivce brankář Čontofalský, když poměrně lehký centr krotil jen velmi těžko a málem tak nabídl šanci Mahmutovičovi. Poté už stojí za zmínku snad jen Čajičův pokus levou nohou z voleje krátce před poločasem, který ovšem mezi tři tyče nezamířil.

Už po prvním poločase musel ze hřiště zraněný Aidin Mahmutovič, toho nahradil Egon Vůch, pro kterého to byl první ligový start v kariéře. Hned po změně stran poslal hezký roh do vápna Vlastimil Stožický, jen těsně na něj nedosáhl Antonín Rosa. Před teplickou brankou zahrozil Koreš, jenž těsně minul branku.

Poté měli další šance domácí, na Ježdíkův centr těsně nedosáhl Vondrášek, po Stožického centru došlo k nebezpečnému závaru a po teči střídajícího Láchy taktéž. Lácha se dostal ještě do další šance sedm minut před koncem, jenže levačkou vypálil mimo, a tak utkání nakonec skončilo remízou 0:0.

Teplice - Slavia 0:0