Plzeň - Teplice 2:0 (0:0)

Několik změn oproti minulým zápasům udělali oba trenéři před duelem Teplic v Plzni. Domácí kouč Vrba vyslal do sestavy Ďuriše místo Pilaře, Trappa místo Rajtorala a do branky postavil novou akvizici Marka Čecha místo Michala Daňka. Petr Rada udělal taktéž dvě změny, na pravou stranu obrany se postavil Václav Ježdík, Milan Matula se přesunul do zálohy a jen na lavičce zůstal Aldin Čajič. Místo zraněného Aidina Mahmutoviče pak do útoku naskočil Alen Melunovič.

Pěknou střelou se po čtvrt hodině hry prezentoval Admir Ljevakovič, který však zamířil nad branku. Domácí pořádně zahrozili až kolem 25.minuty, jenže Grigar musel v tu chvíli předvést výborné zákroky, nejprve nadvakrát proti Trappovi a chvilku po zději proti Ševinskému.

V 38.minutě zatrnulo také domácím fandům, když Melunovič pořádně protáhl brankáře Čecha. Ještě před poločasem měla Viktoria nebezpečý přímý kop. Ten však Pavel Horváth poslal jen na prostředek branky. Po změně stran to svěřenci Pavla Vrby zkusili ze vzduchu, Jiráček s Petrželou ještě branku netrefili, ale lépe si vedl v 59.minutě Ďuriš a dostal domácí do vedení.

Od stavu 2:0 poté hosty zachránil výtečný Grigar, který s vypětím všech sil vytáhl přímý kop Horvátha na tyč. Potobně jako skóroval v Ostravě Vlastimil Stožický, tak se o to dnes pokusil Antonín Rosa, jeho projektilu z řádné vzdálenosti chybělo přibližně čtyřicet centimetrů, aby letěl pod břevno.

Domácí se nakonec druhého gólu před koncem dočkali, Pilař krátce před koncem dorazil míč do sítě a upravil tak stav utkání na konečných 2:0.