Obrázek článku

Teplice - Hradec Králové 0:3 (0:2)

Heslem vítězná sestava se nemění se řídil před utkáním s Hradcem Králové trenér Petr Rada. Na trávník totiž poslal naprosto totožnou jedenáctku jako v předchozím duelu v Ostravě.

Tepličtí sice vstoupili do utkání velmi aktivně a první velkou šanci měl v desáté minutě Aldin Čajič, který se opřel do odraženého míče a jeho pokus museli srazit obránci mimo tři tyče. Poté přišla čtyřminutovka hrůzy, nejprve krásnou dalekonosnou ranou rozvlnil síť Hochmeister a krátce po něm se po rychlé kombinaci a přečíslaní trefil Dvořák.

To hostům vyhovovalo, nemuseli se nikam hnát a vyčkávali, co žlutomodří vymyslí. Bohužel jedinou další šancí byl pokus Vachouška nůžkami, který obránce odhlavičkoval.

I v druhém poločase měli více ze hry žlutomodří, jenže jejich šance ne a ne skončit v brance. Mahmutovičovu střelu tečoval nešťastně mimo Vachoušek, nádherný lob Ljevakoviče vyrazil Lindr s obtížemi na roh a po něm chytil Vachouškovu hlavičku hradecký brankář přímo na brankové čáře.

Na špatnou koncovku tak tepličtí hráči doplatili prohrou s Hradcem Králové, konečný stav zápasu byl nakonec 0:3, když hradečtí ještě v závěru využili brejku tři na jednoho.