Teplice - Sokolov 1:1 (0:0)

Ihned po návratu ze soustředění v Břízkách měli tepličtí hráči na programu přátelský zápas se Sokolovem. Ten se hrál na domácím hřišti teplické juniorky v Dubí - Pozorce. Stejně jako ve středečním duelu s Libercem se na trávníku objevil testovaný levonohý Argentinec Martin Guarino.

Největší šanci první půle měl již v osmé minutě hostující Geňo, který trefil tyč. Žlutomodří se do vážnější příležitosti nedostali, a tak musel kouč Rada o přestávce výrazně zvýšit hlas.

To na hráče evidentně platilo, protože už tři minuty po pauze otevřel skóre Guarino. Tvrdý projektil na bránu vyslal o deset minut později také Kalivoda, tentokrát Buček zakročil. I nadále byli domáci aktivnější, jenže z ničeho nic přišlo vyrovnání, když se ve skluzu trefil Mlika.

Znovu vrátit vedení na stranu teplických mohl Stožický, jenže netrefil odkrytou branku, kterou mu po krásné střele Guarina nabídl Buček. Utkání nakonec skončilo nerozhodným skóre 1:1.

48.Guarino - 65.Mlika
Sestava Teplic: Grigar - Siva (46.Matula), Lukáš, Smejkal, Rosa - Čajič, Ljevakovič, Vachoušek (46.Kalivoda) - Stožický, Melunovič (46.Mahmutovič), Vůch (46.Guarino).