Teplice - Aue 2:3

Do třetice s německým soupeře se střetli tepličtí hráči, tentokrát v Mostě s Aue, pro které to byla generálka na start druhé Bundesligy.

Od úvodu se hrálo vyrovnané utkání, ani jeden tým ten druhý nepřevyšoval, ale ve 20.minutě šli hosté do vedení, když o hlavu menší Kocer přehlavičkoval Rosu a přehodil Grigara. Vyrovnat mohli žlutomodří o deset minut později, po sérii rohových kopů měli několik šancí. Vyrovnání přišlo až krátce před poločasem, kdy Rosa našel hlavu Kalivody, ten se pověsil do vzduchu a skóroval.

Krátce po poločase se ovšem znovu ujali vedení hosté, po přetaženém centru zleva a vráceném míč dorážel Ramai. Stejný hráč zakončil rychlý brejk o tři minuty později a už to bylo 1:3. Alespoň snížit mohli svěřenci Petra Rady po několika hlavičkách kolem 70.minuty, dvakrát Lukáš ani jednou Melunovič se však neprosadili. Melunovič se ovšem přeci jen prosadil, přetažený centr Zoubeleho, vrátil před branku Jindráček a Melunovič už měl lehkou úlohu.

Dokonce byla možnost i k vyrovnání, jenže Lácha při přečíslení nenahrál přesně a Vaněk hlavou po rohovém kopu zase mířil jen doprostřed branky, a tak utkání skončilo výhrou Aue 3:2.

Teplice - Aue 2:3 (1:1)
41.Kalivoda, 79.Melunovič - 20.Kocer, 51. a 54.Ramai.
ŽK: 35.Mahmutovič - 83.Hensel.
Sestava Teplic: Grigar - Matula (46.Zoubele), Lukáš, Smejkal (46.Vaněk), Rosa - Čajič, Ljevakovič (46.Siva), Kalivoda (46.Jungr) - Stožický (58.Lácha), Melunovič, Mahmutovič (71.Jindráček).