Teplice - Olomouc 1:0 (0:0)

V bahenní lázeň změnil tři dny neustávající déšť utkání Teplic se Sigmou Olomouc. Poprvé se v zápase objevil v základní sestavě při ligovém zápase Aldin Čajič, na lavičce byl zase poprvé kapitán A dorostu Patrik Lácha.

Terén toho mnoho líbivého pro díváky nadovolil, a tak první nebezpečnou střelou byla až po půl hodině hry pokud Admira Ljevakoviče, který před Drobiszem skočil a nadělal mu plné ruce práce. Další nadějnou příležitost zaznamenal po rohovém kopu Smejkal, jenže trefil pouze clonícího obránce.

V premiéru z říše snů mohl změnit svůj start Aldin Čajič, pět minut před přestávkou se k němu dostal odražený balón a Čajič ho z hranice vápna poslal těsně nad. Těsně před odchodem do kabin ještě zahrozil hostující Hubník, který jen tak plácl do míče a tan proletěl těsně kolem pravé tyče.

Po změně stran patřil znovu k nejaktivnější hráčům na hřišti Aldin Čajič, ve 49.minutě se krásně na vápně uvolnil, vběhl do vápna a levačkou poslal míč znovu kousek nad branku. Pěknou střelu z dálky pak ukázal dvoutisícovkám divákům Jakub Mareš, Drobisz ji jen tak tak zkrotil na roh.

Po vysunutí od Mareše, chystal Aldin Čajič čtvrt hodiny před koncem gólovou přihrávku pro Mahmutoviče, jenže ten na ni před odkrytou brankou o krok nedosáhl. Vše nasvědčovalo bezbrankovému zápasu, jenže po jednom z rohových kopů se míč dostal k Vlastimilu Vidličkovi a ten ho z pořádné dálky nakopl, balón proletěl skrumáží těl a skončil až za zády bezmocného Drobisze.

V nastaveném čase ještě Jakub Mareš utíkal sám na brankáře, jenže po kličce trefil pouze dobíhajícího obránce, utkání tedy skončilo výhrou 1:0 pro domácí Teplice.