Teplice - Brno 1:2 (1:1)

Po reprezentační přestávce prijelo do Teplic dosud poslední Brno. Jiří Plíšek musel kvůli nemoci postrádat jednu z opor Admira Ljevakoviče, místo něj se do středu zálohy vysunul Matula a do stoperské dvojice naskočil Smejkal.

Úvod utkání asi každého na stadionu zaskočil, už v devadestáté vteřině se Střeštíkův přímý kop snesl s pomocí tyče až do branky. Odpověď mohla být blesková, jenže Došek po Verbířově stříleném centru trefil pouze Lejsala, který pohotově vytáhl míč na roh.

U další šance byl znovu Libor Došek, pokoušel se o nůžky, při nichž míč poslal těsně nad branku. Ještě větší příležitost měl o minutu později Mahmutovič, podél koncové čáry prošel i kolem Lejsala, ale ve spěchu místo nahrávky Vidličkovi volil nepřesnou střelu z otočky.

Po půlhodině hry protáhl Lejsala přízemní střelou Verbíř. Nápor vyvrcholil vyrovnáním v 39.minutě, kdy Mareš zpětnou přihrávkou našel Kalivodu, který míč uklidil do branky.

Ani vstup do druhého poločasu se domácím nepodařil, míč se po hlavičce odrazil od břevna na čáru a než ho stačili obránci odkopnout dostal ho do sítě Tomáš Došek. Další gól znovu odstartoval domácí nápor, při něm pálil Kalivoda z vápna nad branku.

Při dalším pokusu si Mahmutovič vyskočil na centr Vidličky, avšak zamířil jen na připraveného Lejsala. Poté to Mahmutovič zkoušel ještě jednou, ale i u tyče ho Lejsal vychytal. Po skluzu zezadu dostal v 75.minutě Polách červenou kartu, a tak se i nadále tepličtí hnali na zatažené Brno.

Nádhernou dělovku poslal pět minut před koncem Stožický, když proletěl balon kolem pravé tyči na stadionu to jen zahučelo. Velmi nadějně se jevil také přímý kop Davida Kalivody těsně za vápnem, jenže i ten proletěl těsně mimo. Po dalším centru do šestnáctky zase před odkrytou brankou vyslal míč jen vysoko nad Rosa. Po třech ligových výhrách nakonec tedy žlutomodří doma podlehli Brnu 1:2.