Ondrášovka cup: Brozany - Teplice 0:5 (0:2)

Poklidný postup si připsali tepličtí fotbalisté ve druhém kole Ondrášovka cupu. Brozanský sokol rozstřileli 5:0 po dvou brankách Doška, jedné Ljevakoviče, Melunoviče a Mareše. V brozanském dresu se postupně představila kompletní šestice bývalých hráčů Teplic.

Žlutomodří do utkání vstoupili lépe, po šancích Verbíře a Melunoviče se ovšem přeci jen rozehrál i Sokol a proti hlavičce Gnahouiho musel výborně zakročit Slavík. Rozhodující moment utkání přišel ve třicáté minutě, kdy si na první tyči na přímý kop vyskočil Mareš a zavěsil ho do sítě. Následně dostal ze řečnění červenou kartu Veleba a byl otupen odpor Brozan. Do poločasu to bylo 2:0 po tom co centr Vidličky vrátil před branku Melunovič a Došek ho dorazil do sítě. Vidlička už poté do druhé půle nenastoupil, vystřídal ho Siva.

V 56.minutě naskočil do utkání Aldin Čajič pro něhož to byla premiéra v A mužstvu. "Jsem s ním spokojený, prokázal svůj potenciál," pochvaloval si trenér Jiří Plíšek. V 59.minutě si krásně naběhl na centr Verbíře Melunovič, jenž ho bez potíží poslal do branky. Bosenská kombinace se podařila Melunovičovi s Ljevakovičem o deset minut později. Po rychlé výměně míče ho napálil Ljevakovič do sítě.

Čtvrt hodiny před koncem završil skóre Libor Došek, který si pohrál s brankářem a zpečetil na 5:0. Vzápětí ještě domácí Rosocha protáhl Martin Slavíka, který si bravůrním skokem udržel čisté konto.

Brozany - Teplice 0:5 (0:2)
30.Mareš, 39. a 73.Došek, 59.Melunovič, 68.Ljevakovič.
Rozhodčí: Příhoda - Teuber, Štěrba.
ŽK: Rada, Kopecký - Mareš.
ČK: 30.Veleba.
Sestava Teplic: Slavík - Vidlička (46.Siva), Jablonský, Smejkal, Rosa - Verbíř, Ljevakovič, Melunovič, Zoubele (56.Čajič) - Došek, Mareš (66.Vondrášek)