Jablonec - Teplice 1:1 (1:0)

Vstup do jubilejního tisícího utkání se teplickým v Jablonci nevydařil. V úvodu sice měli dvě dobré příležitosti Mahmutovič a Vondrášek, jenže první téměř netrefil míč a druhý pálil jen do náruče brankáře. V desáté minutě se dostal po chybě obrany do šance Pekhart, nasadil kličku brankáři a Vidlička už ani pádem nestačil zabránit míči ve směřování do branky.

Pekhart se do branky trefil ještě dvakrát v následujících deseti minutách, ale pokaždé využil ofsajdové pozice a branka nemohla být uznána. V pětadvacáté minutě nedosáhl skluzem Lafata na přízemní přihrávku Pitáka, podobně to zkoušel na Vondráška Mahmutovič, avšak tam zaúřadoval nohou brankář Špit.

Agilní Pekhart se dostal k další šanci po přímém kopu pět minut před poločasem, hlavou míč lízl a Slavík měl plné ruce práce, aby míč vyškrábl na břevno.

Do druhé půle vstoupili lépe žlutomodří, Mahmutovič to zkoušel z úhlu, ale Špita nepřekvapil. Ještě nadějnější byl pokus Mareše, který si míč posunul na levačku a až výtečný zákrok Špita zabránil brance.

Čtvrthodiny před koncem mohl vyrovnat střídající mladík Melunovič, který v pádu poslal míč levačkou na branku, v cestě mu ovšam stál znovu pozorný brankář Špit.

Po něm to zkoušel zpoza vápna Vlastimil Stožický, jenže netrefil branku. Spásná trefa přišla až ve druhé minutě nastavení, kdy Došek nahrál Matulovi a ten srovnal na konečných 1:1.