FC Takoradi Teplicím stačil jen v první půli

Tým FC Takoradi, složený z hráčů z francouzských a belgických soutěží, se dnes utkal se žlutomodrou skvadrou. Soupeř domácím stačil pouze v první poločase, po kterém byl stav 1:1, ale v tom druhém tepličtí utkání ovládli a díky hattricku Davida Kalivody a dvěma brankám Lukáše Zoubeleho zvítězili 6:1.

Celý první poločas se hrálo jen na branku střeženou bývalým reprezentantem Mali, ale udeřilo v 8.minutě na druhé straně, kdy po brejku z pravé strany šli hráči Takoradi do vedení. Následoval festival zahozených šancí, který protrhl až dorážkou a vyrovnáním Mahmutovič.

V druhém poločase se podařilo Jiřímu Plíškovi střídání, David Kalivoda i Lukáš Zoubele na hřiště přišli až v jeho průběhu, ale zvládli vstřelit tři respektive dvě branky a díky tomu žlutomodří zvítězili 6:1. "Marně budu pátrat v paměti, kdy jsem naposledy vstřelil hattrick," říkal s úsměvem po zápase David Kalivoda.

Teplice - FC Takoradi 6:1 (1:1)
Branky Teplic:
35.Mahmutovič, 61. a 69.Zoubele, 63., 71. a 88.Kalivoda.
Sestava Teplic:
1.poločas:
Grigar - Vidlička, Lukáš, Klein, Stožický - Ljevakovič, Matula, Vachoušek - Vondrášek, Došek, Mahmutovič.
2.poločas: Slavík - Stožický, Jablonský, Klein, Rosa - Ljevakovič (65.Pícha), Matula, Vachoušek (61.Kalivoda) - Verbíř, Melunovič, Mahmutovič (56.Zoubele).