Teplice skončily v Čelákovicích čtvrté

V druhém utkání čelákovického turnaje se již teplickým hráčům tolik nedařilo. Slavii podlehli 0:2 a obsadili tak 4.místo. Stínem utkání je navíc zranění brankáře Martina Slavíka, které by však nemělo být vážné.

Utkání nepřineslo přihlížejícím fanouškům mnoho šancí. Tu první vážnou ve 24.minutě Grajciar střelou k tyči proměnil a právě v tento moment si tržnou ráno na hlavě přivodil o tyč Martin Slavík, kterého musel nahradit Tomáš Grigar.

Pěknou střelu vyslal těsně před poločasem Mahmutovič, finského brankáře sešívaným musely po dělovce hodně pálit rukavice. Druhou branku Slavie zařídil po změně stran Karol Kisel. Když se nepodařilo snížit ani Martinu Kleinovi po standartní situaci, protože hlavičku brankář vytáhl nad, skončilo utkání 0:2.

Teplice - Slavie 0:2 (0:1)
24.Grajciar, 49.Kisel.
Sestava Teplic: Slavík (26.Grigar) - Siva, Pimpara, Klein, Stožický - Matula, Zoubele, Kalivoda (50.Pícha) - Vondrášek, Došek, Mahmutovič.