Mladá Boleslav - Teplice 0:1 (0:0)

Bez zraněného Martina Kleina přijeli tepličtí k utkání do Mladé Boleslavi. Středočechům chyběl kanonýr Marek Kulič. Jeho pozici hned v úvodu zaujal mladík Chramosta, jehož musel skvělým zákrokem vychytat v šesté minutě Slavík, následnou střelu Táborského zastavila tyč.

Žlutomodří se ukázali v 18.minutě, kdy Verbíř vypálil z voleje mimo. Gól měl na hlavě v 26.minutě Milan Matula, Mahmutovič v pádu odcentroval a defenzivní univerzál Matula hlavou jen těsně minul levou tyč.

Poté měl znovu práci Slavík, tvrdé střely na něj vyslali Sedláček a Kůdela. Za bezbrankového stavu se šlo do kabin po první poločasu.

Po změně stran byli mnohem aktivnějším týmem Plíškovi svěřenci. Nejprve v 50.minutě trefil Matula hlavou břevno a o minutu později tomu samému hráči stoper na poslední chvíli vypíchl míč před brankářem.

Gólový moment přišel až v 61.minutě, kdy se Mahmutovič prohnal do vápna a těsně před brankářem ho nedovoleně zastavil Janíček, z nařízené penalty poslal míč do sítě Vachoušek a bylo to 0:1. Při další šanci o šest minut později střílel Mahmutovič do Šedy.

Boleslav si v závěru utkání vytvořila herní převahu, ale z centrů do vápna nic nevytěžila, protože byl vždy na místě jistý Slavík. V boji o pohárovou Evropy si tak tepličtí připsali velice důležité tři body.