Teplice - Příbram 1:0 (1:0)

V netradiční čas přivítali žlutomodří na svém stadionu 1.FK Příbram. Štěpán Vachoušek se pro tento zápas znovu vrátil po dlouhé době do útoku, kam se při velké marodce postavil vedle Aidina Mahmutoviče.

Tepličtí svého soupeře zatlačili od prvních minut, dva rohové kopy však brankou neskončily. Do šancí se dostal také Aidin Mahmutovič, ale místo koncovky byl obrán o míč. Po dalším rohovém kopu v 15.minutě musel Lukášovu hlavičku Krbeček s velkou námahou vyrážet na roh. O chvilku později zase vyboxoval ostrý Vidličkův centr mířící na nabíhajího Mahmutoviče.

Bosenský rychlík ukázal v čem jsou jeho přednosti při ideální nahrávce od Štěpána Vachouška. Přehnal se okolo hostujících stoperů a s přehledem zakončil kolem padajícího Krbečka - 1:0. Mahmutovič měl i další šance, nejprve hlavou přestřelil a následně ho Krbeček v souboji jeden na jednoho vychytal.

Po změně stran se v úvodních minutách hrála vyrovnaná partie. Velkou šanci měl Rodrigues v 53.minutě, ale Slavík předvedl skvělý zákrok. Vzápět měl vělkou šanci také Mahmutovič po přízemním centru Zoubeleho, avšak nastřelil jen obránce.

Obrovskou šanci měl sám Zoubele v 65.minutě, kdy se k němu dostal míč od Pleska, jenže krajní záložník překopl branku. Do dalších příležitostí se mohl dostat několikrát Mahmutovič, bohužel ho zastavilo ofsajdové postavení. I přesto žlutomodří dovedli utkání do vítězného konce.

32.Mahmutovič.
ŽK: 59.Zoubele, 75.Kalivoda, 90.Verbíř - 66.Klesa, 73.Rodrigues, 77.Pilík, 90.Šmejkal.
Rozhodčí: Bílek - Handlíř, Kubáň.
Diváci: 3301.