Martin Jindráček pomohl Ústí k trháku

Fantastický výsledek přivezlo včera Ústí nad Labem ze Zlína, kde bojovalo o čelo druholigové tabulky. Ústí bylo před tímto zápasem na vedoucí příčce, ale Zlín číhal pouze v jednobodovém povzdálí.

Na vítězství 2:1 se velkou měrou podílel také Martin Jindráček, jenž je v Ústí na hostování z Teplic. Nejprve šťastně otevřel skóre, když ho výkopem trefil brankář Skácel a míč se odrazil do branky. Krátce před poločasem se po faulu na Jindráčka kopala penalta, kterou proměnila Michal Valenta. V 73.minutě vystřídal mladého útočníka další teplický talent Alen Melunovič.

Zlín - Ústí nad Labem 1:2 (1:2)
43. Kroupa - 20. Jindráček, 39. Valenta (p).
ŽK: Žůrek, Kroupa - Martykán