Odveta osmifinále Ondrášovka cupu: Teplice - Hradec Králové 2:1 (2:1)

Tepličtí dnes v pohárové odvětě přivítali Hradec Králové, který potřeboval na Stínadlech zvítězit buď o dva góly nebo výsledkem 2:3, 3:4 a výše.

Naděje hostů uzemnil už ve třetí minutě mazáckým zakončením po chybě brankáře Šimona Mareš, který tak oslavil návrat do sestavy po disciplinárním trestu. Další hřebíček do hradecké rakve zatloukl v 25.minutě tečovanou střelou Vachoušek. Votroci se sice mírně zvedli deset minut před přestávkou, když Dvořák hlavou snížil.

Po změně stran se dostal do další šance agilní Mareš, ale místo nahrávky začal vymýšlet kličky a o míč přišel. Domácí poté již hráli s Hradcem vyrovnanou partii, ta však bez potíží stačila na kýžený postup do jarního čtvrtfinále, postupu přihlíželo 1851 diváků.

Teplice - Hradec Králové 2:1 (2:1)