Ondrášovka cup 4.kolo: Hradec Králové - Teplice 1:2 (1:2)

Ještě s rozsáhlejší marodkou než se předpokládalo přijeli tepličtí fotbalisté ke čtvrtemu kolu Ondrášovka cupu do Hradce Králové. Den před zápasem onemocněl Jakub Mareš, jenž tedy s mužstvem ani neodcestoval. Naopak alespoň na lavičku se po dlouhé pauze posadil Antonín Rosa.

Úvod zápasu nezastihl žlutomodré v ideálním rozpoložení, prvních dvacet minut domácí drželi míč a dostávali se do šancí. Většinu sice pochytal Martin Slavík, ale na dorážku Černého ve 14.minutě nestačil.

K obratu zavelel v 25.minutě Martin Klein, neohroženým sólem prošel skrz celou obranu a šanci nedal ani brankáři - 1:1. Ihned po rozehrání na druhé protáhl Slavíka Poděbradský, ale radovali se znovu až tepličtí. Pět minut před přestávkou poslal Ljevakovič střílený centr před branku, kam ho dotlačil znovu Martin Klein.

Po změně stran se hostům nejprve nepodařil signál při přímém kopu, když se Mahmutovič ocitl v ofsajdu, a po hodině hry Vachoušek po nahrávce Mahmutovič pouze protáhl Šimona.

Závěr utkání si tepličtí bez problémů pohlídali a z východu Čech si odvezli výbornou výchozí pozici pro odvetu, která se hraje 11.listopadu na Stínadlech.

Hradec Králové - Teplice 1:2 (1:2)