Teplice - Liberec 2:0 (2:0)

Trenéra Plíška před zápasem s Libercem stále trápila rozsáhlá marodka, a tak na lavičku museli usednout také mladíci Jablonský, Peterka a Šollar, pro které i pobyt s A mužstvem je obrovskou motivací do další kariéry.

Liberec vstoupil do utkání velmi aktivně, v prvních minutách si připsal dvě nebezpečné akce, ale stačil jediný rychlý protiútok po ose Klein, Verbíř, Vidlička a právě posledně jmenovaný z voleje zakončil za Hauzrova záda, v 8.minutě už to tedy bylo 1:0.

Podobná souhra proběhla i v 25.minutě, kdy však zakončoval Mahmutovič z voleje těsně vedle. Hned po něm pálil krásně levačkou Mareš a Hauzr musel míč vyrazit nad branku. Přesto se však do poločasu ještě měnilo skóre. Agilní Verbíř vysunul Mahmutoviče, jenž v nastaveném čase zvýšil na 2:0.

Jak skončila první část hry, tak začala i druhá půle. Mareš nahrával Vachouškovi, který patou prodloužil na Mahmutoviče. Ten bohužel přestřelil branku. Podobně si vedl také o čtyři minuty později při samostatném úniku. V 55.minutě zase napálil Verbíř míč do tyče.

I nadále tepličtí s poklidem hlídali dvoubrankové vedení a pět minut před koncem se dokonce dožadovali penalty po faulu na Mahmutoviče, následoval však jen rohový kop. Nakonec i tak dovedli domácí bez potíží zápas do vítězného konce a připsali si další tři body.