Bohemians 1905 - Teplice 1:1 (0:1)

Místo Aidina Mahmutoviče vyběhl na trávník ve vršovickém Ďolíčku v základní sestavě Libor Došek, jinak ponechal Jiří Plíšek stejnou sestavu jako v utkání se Slováckem.

V prvních minutách zápasu byli aktivnější domácí, v šesté minutě hlavičkoval z ofsajdu Hartig, ale jeho pokus zastavil skvěle Slavík a následně také praporek rozhodčího.

První příležitost žlutomodrých měl Libor Došek, který podobně jako v čtvrtek dostal míč na prsa, otočil se s ním a vypálil. Tentokrát stačil zakroči Sňozík a vyrazit střelu na roh.

Další šance byla znovu v režii Teplic. Došek nahrál zpátky na Ljevakoviče, jehož střelu zblokovala obrana. Když už se do další hlavičky před Slavíkem položil Škoda, byl hostující brankář na místě.

Neuvěřitelný závar před Sňozíkem viděl zaplněný stadion ve 37.minutě, míč do branky nedostali před brankáře a obranu Zoubele ani Došek, ale dostal se k volnému Vondráškovi, který ho napálil pod břevno a dostal do varu teplické příznivce, kterým se běžel radovat.

Těsně před poločasem měli domácí šanci na vyrovnaní, jenže Škoda orazítkoval jen tyč a Hartigovi míč před dorážkou utekl do zámezí.

Hned po změně stran měl další příležitost Vondrášek, míč ovšem pod Sňozíkem do sítě nedostal a následná dorážka byla zblokována. V 67.minutě zase Vondrášek pálil levačkou mimo.

Domácím se podařilo vyrovnat čtvrthodiny před koncem, střílený centr Kaufmana srazil za bezmocného Slavíka Rosa. Vrátit vedení na stranu žlutomodrých se snažil Martin Klein, jenže jeho hlavička po rohovém kopu jen prosvištěla kolem branky. Další šance už se na obou stranách neobjevily, a tak zápas skončil dělbou bodů za remízu 1:1.

Velkou nesnází pro příští střetnutí s Ostravou je čtvrtá žlutá karta pro Vlastimila Vidličku, který tak v příštím zápase nemůže nastoupit.