Letošní část Future League skončila vysokou výhrou nad Spartou

Tepličtí hráči se dnes představili v Modré u Děčína v posledním letošním zápase Future League. Žlutomodří se rozloučili s první polovinou nové soutěže vysokou výhrou 3:0 nad pražskou Spartou, kterou zajistili brankami zahraniční hráči. Kvůli zítřejšímu zápasu A mužstva na Dukle tentokrát nastoupili tentokrát pouze hráči juniorky a dorostu posíleni o Tomáše Česláka.

Teplický tým byl od začátku zápasu lepší, ale ne a ne se gólově prosadit. Velké šance měli Výborný s Danielem Procházkou, ale buď nevtěsnali své střely mezi tři tyče nebo vystřelili pouze nedůrazně. Poločas tak skončil bez branek, změna přišla až v 60. minutě, po individuální akci se prosadil David Martirosyan a Teplice vedly. Pět minut poté navíc dokázal zvýšit po rohovém kopu Softić a žlutomodří měli zápas pevně pod kontrolou. Když pak navíc dokázal Softić deset minut před koncem skórovat i podruhé, tak si Teplice připsaly dosud nejvyšší výhru v rámci svého působení v česko-německé Future League.