Teplice - Most 3:2 (3:1)

Za třeskutého mrazu nastoupili tepličtí k dalšímu přátelskému zápasu, tentokrát proti Baníku Most. V týmu již chyběl testovaný Lukáš Hajník. "Lukáš se již vrátil z testů zpět do Kladna," objasnil kouč Plíšek.

Utkání se pro domácí nevyvíjelo dobře, dnes v šesté minutě napřáhl za vápnem Andrei, Slavíkovi ve vzduchu míč několikrát zaplaval a brankář si balón srazil do vlastní sítě.

Otočení skóre však bylo bleskové, nejprve se k Mahmutovičovi dostal vrácený míč po standartní situaci a bosenský rychlík ho uklidil do sítě a poté Tomáš Vondrášek pěknou střelou na zadní tyč strhl vedení na stranu Teplic.

Gólovou pojistku přidal těsně před poločasem Pavel Verbíř, exkluzivně provedený přímý kop z hranice šestnáctky zaplul přímo do šibenice branky Josefa Kubáska a ten neměl nejmenší nárok míč vyrazit. Síť ještě rozvlnil také Tomáš Vondrášek, jenže jeho dorážka Zoubeleho střely byla z ofsajdu.

Krátce po poločase za hosty snížil osamocený Rusetski, který nedal Slavíkovi šanci. Poslední slovo mohli mít žlutomodří, jenže Elsamni nejdříve ve velké šanci selhal a poté mu byl odmáván ofsajd. Utkání tedy skončilo vítězstvím Teplic v poměru 3:2. Před odletem do Turecka čeká hráče již jen poslední přátelský zápas a to proti Baníku Sokolov příští sobotu, o dějišti klání ještě není rozhodnuto, podle stavu počasí se bude hrát buď znovu na Angeru nebo v Blšanech.

20.Mahmutovič, 24.Vondrášek, 43.Verbíř - 6.Andrei, 53.Rusetski.
Sestava Teplic: Slavík - Vidlička, Lukáš, Jablonský, Matula - Verbíř (60.Stožický), Ljevakovič (46.Doležal), Vachoušek (60.Kalivoda), Zoubele (60.Gašparík) - Mahmutovič (46.Došek), Vondrášek (46.Elsamni).