Brno - Teplice 1:1 (0:0)

Několik změn v sestavě oproti pohárovému klání se Spartou udělal trenér Jiří Plíšek pro duel v Brně. Odpočívat nechal Štěpána Vachouška, Vlastimila Stožického a Aidina Mahmutoviče, místo nich nasadil Michala Doležala, Samira Merziče a Andreje Heska.

Úvod utkání byl ve znamení aktivity Teplic, ve druhé minutě hlavičkoval po rohu Rosa vedle a v minutě páté pálil nad branku Ljevakovič. Domácí se poprvé osmělili po deseti minutách hry, kdy Živný pálil z nadějné pozice, ale Grigar se zaskvěl perfektním zákrokem. V 17.minutě se prezentoval akrobatickou střelou Mareš, míč bohužel skončil vysoko nad.

Poté se hra na dlouho přesunula do středu hřiště, za zmínku stojí pouze dvě střely Ljevakoviče a jedna Doležala z poza vápna. Krátce před přestávkou musel ještě jeden důležitý zákrok vytáhnout Grigar proti Dvorníkově hlavičce, následně se tedy šlo do kabin za bezbrankového stavu.

V druhé půle se dlouho nic nedělo, až v 59.minutě se po Poláchově přímém kopu prosadil Živný. Zvýšit mohl v 70.minutě Rabušic, avšak vypálil vysoko nad. Velkou šanci na srovnání měl v 80.minutě Andrej Hesek, který hlavičkoval po Rosově centru, jeho hlavička však byla nedůrazná. I tentokrát v závěru zafungovalo kouzlo s názvem "Klein na hrotu". V 90.minutě odcentroval Blažej Vaščák, domácí obránce míč tečoval, ten se snesl přímo k Andreji Heskovi a Martinu Kleinovi. Prvně jmenovaný ho uklidil do sítě a v poslední možnou chvíli vyrovnal na 1:1.