Teplice - Kladno 2:1 (0:0)

Při pěkném nedělním počasí vyběhli žlutomodří proti Kladnu. Premiéru v základní sestavě si odbyl stoper Jiří Pimpara, který nahradil vykartovaného Petra Lukáše, a vedl si velmi dobře.

Zápas začal velkým tlakem domácích, hned v úvodu nestihl Mareš svůj průnik zakonči a následně nezužitkoval ani Heskovo sklupnutí. Střílet se po něm pokoušel také Vachoušek, ale vyslal svůj pokus nad. Pěknou střelu vyslal také agilní Mareš, z voleje míč proletěl těsně kolem pravé tyče.

Ve 24.minutě jen těsně nedosáhl na Vachoušků centr Klein, míč se snesl k Ljevakovičovi, který ho napálil těsně nad břevno. První šance Kladna přišla po půlhodině hry, míč propadl za Kleina a Klinka mohl uhánět takřka osamocen na Grigara, jenž jeho následnou střelu vytáhl na roh.

Chvilku před přestávkou se naskytla nadějná pozica pro přímý kop, avšak Vachoušek míč napálil nad branku, a tak se do kabin šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas dlouho probíhal v poklidu a bez vážnějších šancí, až ve 65.minutě se za obranou zjevil Zachariáš, překonal bezmocného Grigara a dostal Kladno do vedení. Hned v zápětí si však při souboji ve vápně Dubský podržel Kleina a byla odpískána penalta, kterou mazácky Jakub Mareš proměnil.

Dokonalý obrat byl dokonán za další dvě minuty, nejprve na jediného obránce uháněli Mahmutovič s Marešem, ale přihrávka bosenského forvarda byla zblokována. Následně se však míče zmocnil Štěpán Vachoušek, jeho zblokovaná střela se dostala k Antonínu Rosovi, který ji uklidil do sítě. Poté měl ještě další dvě velké šance Jakub Mareš, ani jednu nezužitkoval, a tak stav zůstal 2:1.

68.Mareš z pen., 70.Rosa - 64.Zachariáš.
ŽK: 82.Matula - 66.Hajník, 68.Dubský, 85.Holub, 89.Strnad.
Rozhodčí: Hrubeš - Večeřa, Gallo.
Diváci: 3053.