Teplice - Jablonec 3:0 (1:0)

Krásné počasí, skvělý výsledek, tak by se dal shrnout duel s Jabloncem. V sestavěi se objevil narychlo uzdravený Vlastimil Vidlička. Celkem byl trenér Plíšek nucen udělat tři změny oproti pohárovému klání s Libercem.

Nesehranost byla také zpočátku utkání znát. Jablonec nacházel skulinky v obraně a dostával se do šancí. Dvě příležitosti měl Pavel Černý, ale jednou míč zblokoval Merzič a podruhé vypálil mladý útočník mimo.

Žlutomodří se začali prosazovat až po 20.minutě a stálo to za to. Nejprve vystřelil Mareš levačkou těsně mimo, následně Ljevakovič po centru Verbíře nevtěsnal střelu mezi tři tyče a vše vyvrcholilo dalším centrem Pavla Verbíře a následným zakončením Vlastimila Stožického, jenž propasíroval míč do sítě - 1:0.

Před poločasem mohl přidat ještě druhou branku Ljevakovič, ale prudkou zpětnou přihrávku Mareše nepřetavil v gólový zásah, a tak byl poločasový stav 1:0.

V 53.minutě centroval do malého vápna Stožický a hostující stoper Kučera si málem srazil míč do vlastní sítě. O pět minutt později odhlavičkoval před branku přímý kop Vachouška Smejkal a Klein nadvakrát zvládl dostat míč do sítě. Krátce poté skvěle zlikvidoval Tomáš Grigar hlavičku Krejčího po rohovém kopu.

Po další pěkném centru Pavla Verbíře se do hlavičky položil Štěpán Vachoušek a část obecenstva již viděl míč letět do branky. Ten však prosvištěl těsně vedle kolem pravé tyče. Právě Vachoušek v 76.minutě krásně za obranu vysunul Mareše, který však ve stoprocentní šanci zaváhal a nechal vyniknout brankáře Zicha.

V 82.minutě nadvakrát zkrotil Grigar přímý kop Valenty před dobíhajícím Lafatou. Na 3:0 završil nádherně z přímého kopu v nastaveném čase Michal Doležal.