Mladá Boleslav - Teplice 1:0 (0:0)

I nadále bez zraněného Vlastimila Vidlička a s Michalem Doležalem místo vykartovaného Štěpána Vachouška nastoupili tepličtí fotbalisté na hřišti dalšího pohárového adepta Mladé Boleslavi.

První poločas nabídl oboustranně opatrné představení plné nepřesný pokusů z dálky. Ve 13.minutě vystrašila Grigara tečovaná střela po přímém kopu, která zamířila asi půl metru mimo jeho branku. O dvě minuty později tvrdě vystřelil Papadopulos, ale jeho pokus doprostřed branky bez potíží teplický brankář zlikvidoval.

Následně se z dálky pokoušeli střílet také Stožický a Mareš, oba však míč vyslali mimo tři Milerovi tyče. Ještě hůře dopadl Michal Popadopulos, který svým "projektilem" atakoval dokonce rohový praporek. Nebezpečně vypadala až střela Sylvestreho těsně před přestávkou, která se mihla kolem pravé Grigarovi tyče.

Hned po návratu na hrací plochu nadělal Millerovi problémy Stožického přímý kop, který domácí brankář s problémy vyrazil. Na druhé straně musel vytáhnout skvělý zákrok brankář žlutomodrých po Popadopulosově hlavičce směřující pod břevno. Tomáš Grigar byl však krátký v 72.minutě na Chramostovu akrobatickou ránu přes hlavu, kterou navíc mladý forward umístil přesně k tyči - 1:0.

Vyrovnat mohl v 77.minutě Michal Doležal, ale jeho povedenou střelu z dálky Miller s obtížemi vyrazil na roh. O pět minut později zase připravil Smejkal šanci pro Mareše, před něhož se však dostal domácí stoper a odvrátil na další roh. Když se neujal ani přímý kop Stožického v 90.minutě odjeli svěřenci trenéra Plíška z Boleslavi s prázdnou.

Branky: 72.Chramosta.
ŽK: 18.Janíček, 70.Opiela, 84.Kysela - 58.Mareš, 78.Matula, 78.Lukáš, 86.Rosa.
Rozhodčí: Jech - Zlámal, Ardeleánu.
Diváci: 3010.
Sestava:
Mladá Boleslav: Miller - Janíček, Procházka, Rolko, Hrdlička - Mendy (67.Kysela), Sylvestre, Opiela, Poláček - Chramosta (75.Táborský), Papadopulos (90.Řezníček).
Teplice: Grigar - Merzič (89.Hesek), Lukáš, Klein, Rosa - Ljevakovič, Matula, Doležal (81.Vaščák), Stožický - Mahmutovič (65.Smejkal), Mareš.