Ostrava - Teplice 1:0 (0:0)

I ve třetím jarním střetnutí vsadil Jiří Plíšek na stejnou sestavu. Umožnil mu to Admir Ljevakovič, který se dal dohromady po zranění z minulého utkání. Vrásky přidělal na poslední chvíli domácímu trenéru Večeřovi útočník Střihavka, který kvůli zranění nemohl nastoupit, přestože byl uveden na zápisu. Nahrodil ho Martin Lukeš.

Na začátku zápasu vypálil z dálky Ljevakovič, bohužel se mu nepodařilo ihned otevřít skóre jako proti Plzni a zamířil mimo branku. V 6.minutě se poprvé ukázali také domácí, s Mičolovou nedůraznou střelou neměl Grigar problémy.

O dvě minuty později uháněl za dlouhým nákopem Mahmutovič, Vašek neuváženě vyběhl z branky, a když byl bosenský forward u míče rychleji musel ho Vašek za cenu žluté karty faulovat.

Pěknou střelu ředvedl v 18.minutě Lička, který střílel z dálky těsně nad. Další pokus domácích zblokoval skluzem Vachoušek o několik minut později.

Závěr poločasu patřil žlutomodrým, nejprve Lukáš mířil hlavou po rohu k tyči, ale tam si na míč počíhal domácí brankář. O čtyři minuty nato utekl obráncům Mahmutovič a spěchal zprava do pokutového území, z úhlu však nakonec trefil jen strážce ostravské svatyně.

Ihned po změně stran udeřil Robert Zeher, který usměrnil za Tomáš Grigara přízemní Rajtoralův centr. Druhou branku mohl přidat v 53.minutě Lička, ale tentokrát předvedl brankář žlutomodrých skvělou robinzonádu a vytáhl míč na roh.

Vachoušek vyslal pěknou přízemní střelu v 66.minutě, ale ta proletěla těsně kolem levé tyče a neskončila tak v brance. Další Ličkovu střelu na druhé straně zablokoval Lukáš.

Další příležitosti na vyrovnání si navíc tepličtí ne připravili a utkání skončilo prohrou 0:1. Jiří Plíšek navíc přišel pro příští utkání o Admira Ljevakoviče, který si připsal čtvrtou žlutou kartu.