Obrázek článku

Teplice - Varnsdorf 3:0 (2:0)

I s testovaným Patrickem Oboyou nastoupili žlutomodří ke generálce proti třetiligovému Varnsdorfu. Hned od úvodu utkání se projevoval rozdíl dvou soutěží a už v šesté minutě byl ve vápně faulován Aidin Mahmutovič, z nařízené penalty následně skóroval Štěpán Vachoušek.

Brzy nato zvýšil na 2:0 Jakub Mareš, který se k centru agilního Vachouška dostal dříve než brankář Macháček a hlavou ho usměrnil do branky. Jakub Mareš přidal i druhou branku, jenže ta mu nemohla být ve 33.minutě uznána kvůli ofsajdovému postavení.

Do druhé půli se poté rychlík Mareš přesunul na levý kraj zálohy. V útoku se objevilo čerstvé duo Vondrášek - Hesek. Své druhé branky se nakonec Jakub Mareš přeci jen dočkal, když po hodině hry napřáhl z dobrých dvaceti metrů a dělovkou uklidil míč do horního růžku branky. Na 4:0 mohl upravit v 75.minutě Pavel Verbíř, ale tváří v tvář brankáři nezamířil přesně a strážce svatyně jeho pokus zlikvidoval. Poté již tepličtí utkání v poklidu dohráli a v generálce na první ligové kolo si připsali vítězství 3:0