Teplice - Ústí 1:3 (0:1)

Ve druhém střetnutí Tipsport ligy podlehli naši hráči Ústí nad Labem 1:3, když jedinou branku žludomodrých vsítil mladý útočník Tomáš Vondrášek.

V první půli nebylo k vidění příliš pohledné utkání, velkou šanci měl v sedmé minutě Štěpán Vachoušek, ale jeho hlavička po rohovém kopu se otřela pouze o břevno. Skóre otevřel v 27.minutě dorostenec Zdeněk Zvonek, který hlavou mazácky rozvlnil síť.

Do druhého poločasu vstoupily Teplice aktviněji a těsně před střídáním se podařilo vyrovnat Tomáši Vondráškovi. "Petr Lukáš tam super vyhrál hlavičku po odvráceném balónu a vysunul mě," popisoval štastný střelec, jak se celá akce zrodila.

Již za devět minut Ústí znovu vedlo, Nádeníček se prosadil levačkou k tyči. Na konečných 1:3 upravil po rohovém kopu nejvyšší muž na hřišti Pavel Karlík.

"Nemůžu být spokojený s výsledkem. Sice víme, že Ústí je v úplně jiné fázi přípravy, což bylo na hráčích vidět, ale přesto se nesmí hráči dopouštět takových individuálních chyb, které předvedli. I ve velké únavě je potřeba, abychom se chyb vyvarovali. Takže jsem nespokojený s dnešními chybami, ale naopak jsem spokojen s průběhem zimní přípravy a s tím, jak hráči pracují," uvedl po zápase trené Jiří Plíšek.

58.Vondrášek - 27.Zvonek, 67.Nádeníček, 80.Karlík.