Juniorka prohrála v Boleslavi, herně se však posílenému soupeři vyrovnala

Tepličtí dnes nastoupili v Juniorské lize v Mladé Boleslavi, kde na ně domácí celek vyrukoval se značně posílenou sestavu, ve které nechyběl zkušený Ševinský nebo například Sivrič, jako střídající se pak na hřiště dostali také Chramsota nebo Sloboda.

Na hřišti však posílení znát nebylo juniorka hrála s Boleslaví vyrovnanou partii, kterou rozhodlo proměňování šancí. Tu první měl po rohovém kopu na hlavě Filip, jenže nedal a vzápětí na druhé straně taktéž po standardce se skluzem prosadil Šťastný. Žlutomodří hrozili především po rohových kopech, po dalším z nich byl v šanci znovu Filip, ale minul branku. Ve 36.minutě dostal za teplickou obranu míč Synek a zvýšil na 2:0. Aby toho nebylo málo, tak před poločasem došlo na nedáš - dostaneš znovu. Před brankou domácích nikdo netečoval dobrý nástřel Kopase, naopak Lukáč nejprve skvěle zlikvidoval střelu domácích, ale následně si nejvýše na roh vyskočil Ševinský a zvýšil na 3:0.

Hrozivý poločasový výsledek ale teplické mladíky nepoložil, naopak ve druhé půli nepustili středočechy do jediné šance a sami si jich několik vytvořili. Kodeš se Stradou ještě mířili mimo, ale těsně před uplynutím řádné hrací doby napřáhl za vápnem Špírek a míč poslal přesně k tyči. Žlutomodří tak v Boleslavi prohráli 1:3.

Mladá Boleslav U21 - Teplice U21 3:1 (3:0)
13.Šťastný, 36.Synek, 45.Ševinský - 90.Špírek.
Rozhodčí: Orel - Arnošt, Myška.