Juniorka podlehla doma Jablonci

Teplická juniorka dnes nastoupila poprvé v jarní části sezóny na své domácí půdě v Krupce, kde přivítala juniorku Jablonce posílenou o Michala Hubníka.

Jablonec měl v úvodu zápasu více ze hry a dvě dobré příležitosti měli na hlavách Hubník a Jurča, kteří však mířili mimo. Do vedení tak šli tepličtí, Soukup napálil odražený míč z první až do sítě. Krátce poté zlikvidoval dvě velké šance hostí skvělými zákroky Lipš. Když vzápětí hlavičkoval Hubník, tak mu navíc pomohlo břevno. Deset minut před půlí ovšem došlo k penaltové situaci, Šalda škobrtnul o nohu jednoho z jabloneckých a následnou penaltu Pavlata suverénně proměnil. Do poločasu to navíc bylo 1:2, protože po chybě Bubeníčka se trefil Jurča.

Po změně stran šance Jablonce neustaly, rychle po sobě trefili brankovou konstrukci Kubista a Štemberk. Poté už se na hřišti hrálo vyrovnané utkání mezi oběma vápny, domácí se ne a ne vypracovat větší příležitost k vyrovnání, proto zápas skončil výhrou hostí v poměru 1:2.

Teplice U21 - Jablonec U21 1:2 (1:2)
24.Soukup - 37.Pavlata z pen., 45.Jurča.
ŽK: 80.Kopas.
Rozhodčí: Kovařík - Vlasjuk, Vitner.