Juniorka vyhrála na Dukle

Teplická juniorka dnes na výbornou zvládla zápas s pražskou Duklou. Na půdě soupeře totiž zvítězila po brankách Strady a Čajiče 2:0.

Už v první poločase měli žlutomodří převahu, jenže Shkreta s Kodešem ve velkých šancích přestřelili a podobně si krátce před poločasem vedl také Čajič.

Po změně stran však gólový direkt velmi rychle. Po centru z levé strany hlavičkoval Marek Strada a otevřel skóre. Gólovou pojistku pak přidal za dvacet minut Aldin Čajič, který zužitkoval přihrávku Egona Vůcha. Poté už tepličtí v poklidu dotáhli zápas do vítězného konce.

Dukla Praha U21 - Teplice U21 0:2 (0:0)
48.Strada, 67.Čajić.
Teplice: Lipš – Kopas, Šalda, Lüftner (75.Soukup), Bubeníček – Strada (85.Špírek), Polák, Čajić, Vůch (72.Hlaváček) – Shkreta (79.Kukačka), Kodeš (87.Kulhánek)