Teplice - Žižkov 2:0 (2:0)

Jako poslední soupeř v roce 2008 přijela na Stínadla žižkovská Viktorka. Trenér Ščasný postrádal polovinu tradiční záložní řady, Vozábal se Straceným si totiž v utkání s Příbramí připsali čtvrtou žlutou kartu.

Kouč Plíšek zvolil stejnou sestavu jako v povedeném utkání s Brnem, do základní jedenáctky se tak po karetním trestu vrátil Pavel Verbíř.

V úvodu utkání byl Žižkov překvapivě aktivnější, už v páté minutě hlavičkoval osamocený Šťastný po centru Švancary do břevna. V 19.minutě se pro změnu ukázal Kalod, přehodil Tomáše Belice, ale míč se dokutálel za mimo branku.

Ve 23.minutě o sobě dal vědět agilní Vidlička, na rohu malého vápna našel Vachouška a ten z první vyslal míč mimo branku. Po půlhodině hry se chystal střílet Švancara, jeho pokus skvěle zblokoval Vidlička.

Osm minut před přestávkou přišel podobný moment jako na Slavii, po standartní situaci se míč odrazil k Vachouškovi, kterýho ho bez přípravy poslal tentokrát levou nohou do branky.

O dvě minuty později si na levé straně vyměnili míč Stožický s Rosou, prvně jmenovaný vyslal centr, který poslal do branky Mahmutovič. Byla to již jeho třetí branky v sezóně a dotáhl se tak na čelo klubové tabulky střelců.

Největší ohrožení pro domácí branku znamenal překvapivě Vlastimil Vidlička. Ten tečoval přímý kop hostů a Tomáš Belic musel vytáhnout excelentní zákrok. Do kabin se tedy šlo za stavu 2:0 pro žlutomodré.

Po změně stran se prezentoval pěknou střelou Stožický. Napřáhl za velkým vápnem a míč orazítkoval pravou tyč branky Petera Bartalského. Zvýšit mohl také Aidin Mahmutovič, tváří tvář hostujícímu brankář však vyslal míč mimo brankovou konstrukci.
Po odehraných šedesáti minutách o sobě dal znovu vědět Petr Švancara, po rohovém kopu se k němu dostal míč a známý fotbalový bavič ho poslal několik metrů nad branku.

V 73.minutě byl blízko snížení Gabriel, po přímém kopu Koukala trefil hlavičkou tyč. Na druhé straně mohl zvýšit Milan Matula, když Bartalskému vypadl míč, defenzivní univerzál trefil pouze ležícího slovenského brankáře.

Poté již si domácí v poklidu pohlídali vedení a rozloučili se tak s fanoušky tříbodovým ziskem.