Juniorka doma podlehla druhé Slavii

Teplická juniorka dnes přivítala v dohrávaném utkání pražskou Slavii, která je druhá v tabulce. Žlutomodří sice v prvním poločase na svého soupeře nestačili, ale ve druhé půli měli několik dobrých šancí na vyrovnání skóre.

První branku utkání vstřelil již v sedmé minutě Shkreta, který se po nahrávce Soukupa obtačil kolem obránce a trefil se přesně k tyči. Ve dvacáté minutě měl na kopačce vyrovnání Šimeček, jenže nařízenou penaltu zneškodnil Lipš. Šimeček však své zaváhání napravil v 25.minutě, kdy se trefil ze hry. Obrat dokonal o pět minut později Červenka. Ten obral o míč váhajícího Bubeníčka a svůj únik proměnil v branku. O dalších pět minut později se prosadil znovu Šimeček, a do kabin se tak šlo za stavu 1:3.

Tepličtí mohli ve druhém poločase během několika minut skóre otočit, dvakrát byl v gólovce Kodeš, jenže jednou mu míč sebral Hrubeš a podruhé minul tři tyče. Velkou šanci měl po rohu i Kopas, ale jeho hlavička zamířila také mimo branku. Kodeš měl ještě jednu šanci, po uvolnění jeho střelu chytil Hrubeš. To hráči Slavie byli produktivnější, Červenka uprchl po pravé straně a zvýšil na 1:4. Teplice se ale přeci jen dočkaly zaslouženého snížení, když se hlavou trefil Bubeníček. To však bylo z utkání vše a zápas skončil výsledkem 2:4.

Teplice U21 - Slavia Praha U21 2:4 (1:3)
7.Shkreta, 80.Bubeníček – 25.Šimeček, 30.Červenka, 36.Šimeček, 72.Červenka.
ŽK: 21.Kopas, 51.Soukup, 88.Kulhánek – 35.Bazal.
Rozhodčí: Trávníček – Tacina, Kapoun.
Teplice: Lipš – Kopas, Šalda, Bubeníček, Hlaváček (85.Mel.Shkreta) – Polák (81.Kulhánek), Čajič – Strada (68.Kukačka), Kodeš (76.Vošmik), Soukup – Mat.Shkreta (46.Špírek).
Slavia: Hrubeš – Smolák (61.Veselý), Čepelák, Kolařík, Malcharek – Šimeček, Bazal – Hurka (76.Herc), Hrubý, Prošek – Červenka (72.Zámečník).