Obrázek článku

Juniorka podlehla Ostravě

Teplická juniorka dnes nenavázala na výhru proti Hradci a v Ostravě prohrála 1:2. Žlutomodří sice byli v utkání lepším týmem, jenže neproměnili šance a nakonec na to doplatili.

Jen v úvodní čtvrthodině byli aktivnější domácí, ale své šance neproměnil vysoký Šašinka. Na druhé straně měl na noze branku Marek Strada, jenže jeho pokus těsně minul pravou šibenici. Deset minut před poločasem měl Strada další velkou šanci, tentokrát hlavou trefil jen brankáře. Skóre tak otevřeli domácí, trefil Tobiáš.

Žlutomodří zvládli vyrovnat krátce po poločase, závaru po rohovém kopu využil Šalda a dotlačil míč do sítě. Jenže radost z vyrovnání vydržela jen dvě minuty, pak na druhé straně využil také rohového kopu Kryštof. Následně se do útoku vrhli svěřenci Martina Dolinského, vytvořili si sice tlak, ale zakončení se jim nedařilo. Naopak Baník hrozil z brejků, které pochytal Lipš a zápas tak skončil 2:1 pro domácí.

Ostrava U21 - Teplice U21 2:1 (1:0)