Fenin poprvé skóroval za reprezentaci

Martin Fenin se ve včerejším zápase národního celku poprvé trefil v reprezentaci dospělých. Bohužel však jeho gól nestačil na import bodů z Polska, jelikož tam radovi svěřenci prohráli 1:2.

Teplický odchovanec se trefil ve svém šestém utkání v národním celku. Povedlo se mu to po pouhých pěti minutách po tom, co v 80.minutě vystřídal Milana Baroše.

Feninovi se dařilo už v mládežnických výběrech, v reprezentaci do šestnácti let vstřelil tri branky, do sedmnácti let šest gólů, taktéž v devatenátce a čtyřikrát rozvlnil síť ve dvacítce.

Otázkou je, zda mu sobotní trefa pomůže do základní sestavy pro středeční zápas reprezentace se Slovinskem, který se odehraje od 17:30 na teplických Stínadlech.

Za reprezentaci Bosny a Hercegoviny se včera trefil další bývalý hráč žlutomodrých Edin Džeko, porážku v Turecku však taktéž neodvrátil.